Blood Wolves
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildi Blood Wolves
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plackey

Go down 
AutorWiadomość
Placki
Gość




Plackey Empty
PisanieTemat: Plackey   Plackey EmptyWto Cze 01, 2010 4:34 am

Hej,

moje podanie do gildii Blood Wolves ponizej, z gory dzieki za przychylne rozpatrzenie Smile

Nick: Plackey
Klasa: Druid
Spec:
1. Tank - okolo 21k armora, okolo 28% dodge, lekko ponad 12k hp
2. Heal - gear oraz build pod pvp, 220 resi, okolo 1,1 bh ( pelne s0 + vindi )
Profesje: mining + JC
Poprzednia gildia ( i nadal obecna w której jestem ): Sinners

Dlaczego odszedłeś: Tam w zasadzie tylko i wylacznie pvp, bylo naprawde fajnie ale od jakiegos czasu sie ta gildia posypala strasznie - teraz jest niby nadal w cholere ludzi, ale kazdy sobie cos tam dziala samemu, zero organizacji ( co probowalem zmienic ale nic z tego nie wyszlo ), mialem tez troche dosc na przyklad grochow na bg z takim tabardem jak moj Wink

Dlaczego chcesz dojść do nas: Przejadlo mi sie chwilowo pvp i w zasadzie od jakiegos juz czasu tylko i wylacznie gram pve ( czasem sie respecam na heala pod arenki ze znajomym, ale to tez dawno juz tego nie robilem ), stad chec zmiany ( bo w Sinnersach ciezko o pve, jest troche ludzi niezle pve ubranych i ogarnietych ale to jednostki ). Zachecala mnie tez Advena zebym sie tutaj moze sprobowal postarac Smile

Dodatkowe informacje:
Glownie chodze ostatnio na hero jako tank ( albo melee dps, gear zebrany jak tako z tego co dropi na hero, jakis jeden epic tam jest ) - gear moze nie jakis turbo ale gladko tankuje wszystkie hero - zbieram boje i chce sie troche ubrac za to co z hero leci. Na Kara bylem az raz, ale tez chetnie bym cos pochodzil jak sie troche ubiore, gear jakis zebrac.

Loguje sie w zasadzie prawie codziennie, kolo 19 mniej wiecej - chociaz moze byc tak ze pozniej i to na chwile, bo nie zawsze mam czas. Na VT moge byc na nasluchu, mikrofonu nie mam a i domownikom nie chce za bardzo krzyczec po domu. Tankiem grac umiem, kwestia tylko ze nie wszystkie jeszcze hero mam tak super obczajone, bo czasem na jakies moge nie chodzic prez tydzien czy dwa, jak sie tak ulozy.
Powrót do góry Go down
Zaser
Guild Master
Guild Master
Zaser


Liczba postów : 358
Points : 589
Join date : 25/02/2010
Age : 31
Skąd : Świebodzin

Plackey Empty
PisanieTemat: Re: Plackey   Plackey EmptyCzw Cze 03, 2010 9:17 am

hmm... Rozmyślaliśmy trochę nad tym czy by cię dodać do gildi (nie
ukrywam) ale po dłuższym namyślaniu zdecydowaliśmy, że możesz być
użyteczny.

Przyjęty
Powrót do góry Go down
http://bloodwolves.wowrpg.org
 
Plackey
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Blood Wolves :: Ważne :: Rekrutacja :: Podania-
Skocz do: